Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual |
| Yaddaş | 6GB RAM, 128GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | MIUI 10 |
| Şəbəkə | 4G |
| Prosessor | MTK Helio G90T, octa-core gaming processor, GPU: ARM Mali G76 MC4 |
| Bağlantı | 2.4G Wi-Fi / 5G Wi-Fi |
| Ön kamera | Əsas dördlü kamera: 64MP + 8MP + 2MP + 2MP / Ön kamera 20MP |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.53 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 2340 x 1080 FHD+ |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4500 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 161.35x76.4x8.79mm |

Rəylər