Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SİM |
| Yaddaş | 128 GB, 4/6 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 9.0 (Pie), EMUI 9.0 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Hisilicon Kirin 710 (12 nm) |
| Bağlantı | Bluetooth, WLAN, GPS, NFC, USB |
| Kamera | Portrait, Panorama, AR lens, Time-Lapse, Filter, 3D Panorama, Stickers, Capture smiles, Mirror reflection, Audio control, Timer. |
| Ön kamera | Əsas kamera 24MP, 8 MP, 2MP/ Ön kamera - 32 MP HDR |
| Ekran | LTPS IPS LCD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.15 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2312 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3340 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 152.9 x 72.7 x 7.4 mm |
| Digər | IP68 |

Rəylər