
SAMSUNG GALAXY S25 12/256GB SILVER SHADOW
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
4.4
0
7961
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM / eSIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Korpusun materialı | Alüminium və şüşə |
| Çəki | 162 q |
| Ölçülər | 146.9 × 70.5 × 7.2 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 8 Elite for Galaxy (3nm) |
| Prosessor tezliyi | 4.47 GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video formatı | 8K / 4K / 1080p |
| Ekran | Dynamic AMOLED 2Х |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.2 |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4000 |
| Batareya növü | Li-lon |
| Bluetooth versiyası | 5.4 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 25 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| Digər | Suyadavamlılıq, tozkeçirməzlik, sürətli enerji yığma, barometr, giroskop, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, optik sabitləşmə, akselerometr |



Rəylər