Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 64 GB, 4 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10, MIUI 11 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Mediatek Helio G80 (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Quad 13 MP+8 MP+5 MP+2 MP / Ön kamera 8 MP |
| Ekran | IPS LCD ekran |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.53 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2340 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5020 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.3 x 77 x 9.1 mm |

Rəylər