Samsung Galaxy S21 Ultra
4.3
0
1208
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 256GB, 12GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, One UI 3.1 |
| Şəbəkə | 4G, 5G |
| Prosessor | Exynos 2100 (5 nm) - International / Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB Type-C 3.2, USB On-The-Go |
| Kamera | LED flash, auto-HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Quad 108 MP+10 MP+10 MP+12 MP / Ön kamera 40 MP, Dual video call, Auto-HDR |
| Video (əsas kamera) | Əsas kamera 8K@24fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS / Ön kamera 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| Ekran | Dynamic AMOLED 2X / Corning Gorilla Glass Victus |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.8 inches, 112.1 cm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1440 x 3200 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh / 25W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 165.1 x 75.6 x 8.9 mm |
| Digər | Barmaq izi skaneri, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX, ANT+, Bixby, IP68 dust/water resistant |
Rəylər