Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2 |
| Yaddaş | 128GB, 6GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, MIUI 12.5 |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Mediatek Helio G95 (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, USB Type-C 2.0 |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Əsas kamera Quad 64 MP+8 MP+2 MP+2 MP / Ön kamera 13 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.43 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 160.5 x 74.5 x 8.3 mm |

Rəylər