Samsung Galaxy Z Flip3 8/256GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
4
0
1060
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2 |
| Yaddaş | 256GB, 8GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11 |
| Prosessor | Snapdragon 888 5nm 2.8 GHz + 2.4 + 1.8 |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, USB Type-C 3.1, USB On-The-Go |
| Kamera | LED flash, HDR, panorama |
| Ön kamera | Arxa: 12MP F1.8 Wide+12MP F2.2 Ultrawide / Ön kamera: 10MP F2.4 |
| Video (əsas kamera) | 4K@30/60fps, 1080p@60/240fps, 720p@960fps, HDR10+ |
| Ekran | FHD+ Dynamic Amoled 2X 120Hz/ Cover:1.9 |
| Ekran ölçüsü (düym) | Main: 6,7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2640 pixels / 260 x 512 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3300 mAh/15W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | Folded:72.2 x 86.4 x 17.1mm/Unfolded: 72.2 x 166.0 x 6.9mm |
| Digər | IPX8 suya davamlıdır (30 dəqiqə ərzində 1,5 m -ə qədər) |
Rəylər