Samsung Galaxy A33 5G 6/128GB BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
4.4
0
2556
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SİM |
| Yaddaş | 128GB 6GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12, One UI 4.1 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Exynos 1280 (5 nm) Octa-core |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 48 MP, f/1.8 (wide), PDAF, OIS 8 MP, f/2.2, 123˚, (ultrawide), 5 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) / Ön kamera 13 MP, f/2.2, (wide) |
| Ekran | Super AMOLED, 90Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.4 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels (FHD+) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh, Sürətli doldurma 25W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 159.7 x 74 x 8.1 mm |
| Digər | IP67 toza/suya davamlı (30 dəqiqə ərzində 1 m-ə qədər), Sensor Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass |
Rəylər