Samsung Galaxy A13 4/64GB
12 AY 0%
4.1
0
620
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SIM |
| Yaddaş | 64GB, 4GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12, One UI 4.1 |
| Prosessor | Exynos 850 (8nm) Octa-core |
| Bağlantı | NFC, |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF 5 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 2 MP, f/2.4, (macro) 2 MP, f/2.4, (depth) / Ön kamera 8 MP, f/2.2, (wide) |
| Ekran | PLS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels (FHD+) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh, Sürətli yığma 15W |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 165.1 x 76.4 x 8.8 mm |
| Digər | Sensor - Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, |
Rəylər