Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM |
| Yaddaş | 64GB, 3GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 11, MIUI 12.5 |
| Prosessor | MediaTek MT6762G Helio G25 (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, microUSB 2.0 |
| Kamera | LED flash |
| Ön kamera | Əsas kamera 13 MP / Ön kamera 5 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.53 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Ion 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.9 x 77.1 x 9 mm |

Rəylər