Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | DUAL SİM |
| Yaddaş | 8 GB RAM + 256 GB ROM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | HarmonyOS 2.0 (China), EMUI 12 (Europe) |
| Şəbəkə | 2G, 3G , 4G |
| Prosessor | Snapdragon 888 4G, Octa-core, 1 x [email protected] GHz + 3 x [email protected] GHz + 4 x [email protected] GHz |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, USB, USB Type-C earjack |
| Kamera | Avtofokus rejimi, Zoom rejimi, Arxa fənər, Arxa kamera çəkmə rejimi |
| Ön kamera | Əsas kamera 50 MP True-Chroma + 40 MP True-Chroma + 13 MP Ultra-Wide Angle + 64 MP Telephoto / Ön kamera 13 MP Selfie |
| Video (əsas kamera) | 3840 x 2160 pixel |
| Ekran | OLED, 1B colors, 120Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1228 x 2700 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4360 mAh (typical value), HUAWEI SuperŞarj (Maks. 66 Vt) |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 158.8 x 72.8 x 8.5 mm |
| Digər | Sensors - Cazibə Sensoru, İnfraqırmızı Sensor, Barmaq izi sensoru, Hall Sensoru, Barometrik Təzyiq Sensoru, Giroskop Kompas, Ətraf İşıq Sensoru, Yaxınlıq Sensoru, Lazer Sensor |

Rəylər