
iPhone 14 plus 256GB
3.8
0
300
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| Yaddaş | 256 GB, 6 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | iOS 16 |
| Şəbəkə | 3G/4G/5G |
| Prosessor | Apple, Prosessor tezliyi: 3.23 GHz, Prosessorun növü: Apple A15 Bionic (5 nm) |
| Kamera | 12 MP + 12 MP |
| Ön kamera | Ön kamera: 12 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K - 1080p, 24-240 kadr/s |
| Ekran | Super Retina XDR OLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.1 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 3279 mAh, Li-lon, Sürətli enerji yığma |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 146.7 × 71.5 × 7.8 mm |
| Digər | Suyadavamlılıq, tozkeçirməzlik, üz tanıma, barometr, giroskop, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, |
Rəylər