
Blackview BV4900 3/32GB
Yalnız onlayn satışla
3.3
0
214
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 32 GB |
| RAM | 3 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10 |
| Prosessor | Mediatek MT6761V/WE Helio A22 (12 nm) |
| Qrafik prosessor | PowerVR GE8320 |
| Nüvə sayı | 4 |
| Bağlantı | GSM / HSPA / LTE/NFC |
| Kamera | 8 MP, f/2.4, (geniş), AF Xüsusiyyətlər LED flaş |
| Ön kamera | 5 MP, f/2.2, (geniş) |
| Video (əsas kamera) | Video 1080p@30fps |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5,7 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1440 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5580 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 157.5 x 78.1 x 13.7 mm |
| Bluetooth versiyası | 5.0 |
| İstehsal tarixi | 2020 |
| Digər | Sensorlar Barmaq izi (yan tərəfə quraşdırılmış), akselerometr, giroskop, yaxınlıq, kompas |
Rəylər