Samsung Galaxy S23+ 8/256GB
15 AY 0%
4.6
0
608
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM8550-AC Snapdragon 8 Gen 2 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | 3.36 GHz |
| Nüvə sayı | 4 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP + 10 MP+ 12 MP / 30x-ə qədər zoom/ avtofokus |
| Ön kamera | 12 MP / avtofokus |
| Video (əsas kamera) | 8K - 720p, 24-960 kadr/s |
| Ekran | Dynamic AMOLED 2Х |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 × 2340 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4700 mAh |
| Batareya növü | Li-lon |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 45 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Digər | Simsiz enerji, suyadavamlılıq, tozkeçirməzlik, üz tanıma, sürətli enerji yığma, barometr, giroskop, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, optik sabitləşmə, akselerometr |
Rəylər