INFINIX HOT 30 8/256GB
12 AY 0%
4.6
0
671
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSD |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13, XOS |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Prosessor | Helio G88 (12nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.0 GHz |
| Nüvə sayı | 4 |
| Kamera | 50MP |
| Ön kamera | 8MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | LCD IPS |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.78 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2460 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5mm |
| Naviqasiya sistemi | GPS |
Rəylər