Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 256GB |
| RAM | 8GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13, Magic UI 7.1 |
| Şəbəkə | 2G,3G,4G |
| Prosessor | Dimensity 6020 (7 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2x2.2 GHz Cortex-A76 & |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 100 MP + 5 MP + 2 MP / Avtofokus |
| Ön kamera | 16MP |
| Video (əsas kamera) | 1080 x 2388 |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2388 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4500 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.1, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0, OTG |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |

Rəylər