
OPPO RENO 10 5G 8/256
12 AY 0%
Yalnız onlayn satışla
3.6
0
749
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | 2, Nano SIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Korpusun materialı | Plastik və şüşə |
| Çəki | 185 q |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Şəbəkə | 3G, 4G, 5G |
| Prosessor | Mediatek MT6877V Dimensity 7050 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.26 GHz |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 MC4 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 64 MP + 32 MP + 8 MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/480fps, gyro-EIS |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps, gyro-EIS |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 × 2412 |
| Qorunma dərəcəsi | Asahi Glass AGC DT-Star2 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4800 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 67 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| Digər | İnfraqırmızı port, üz tanıma, sürətli enerji yığma, giroskop, işıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, akselerometr |











Rəylər