
NOKIA 235 4G BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
4.3
0
2109
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Mobil telefon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 64MB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDHC |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Prosessor | Unisoc T107 (22 nm) |
| Prosessor tezliyi | 1.0 GHz Cortex-A7 |
| Bağlantı | GSM / HSPA / LTE |
| Kamera | 2 MP |
| Ekran | TFT LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 2.8 düym, 24.3 sm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 240 x 320 pixel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 1450 mAh |
| Batareya növü | Li-Ion |
| Bluetooth versiyası | 5.0, A2DP, LE |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5mm jack |
| İstehsal tarixi | 2024 |

Rəylər