
SAMSUNG Galaxy Z Fold 6 12/256GB SILVER
Endirimi 12 aya 0% böl
1.2
0
2079
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM + multi eSIM |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| Korpusun materialı | Alüminium və şüşə |
| Çəki | 239 q |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 14 |
| Şəbəkə | 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | 3.39 GHz |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP + 10 MP + 12 MP |
| Ön kamera | 4 MP + 10 MP |
| Video (əsas kamera) | 8K / 4K / 1080p / 720p |
| Ekran | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Ekran ölçüsü (düym) | 7.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1856 × 2160 / 968 × 2376 |
| Qorunma dərəcəsi | IP48 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4400 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 25 Vt |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Digər | Simsiz enerji, Suyadavamlılıq, Tozkeçirməzlik, Üz tanıma, Sürətli enerji yığma, Barometr, Giroskop, İşıq sensoru, Yaxınlaşdırma sensoru, Optik sabitləşmə, Akselerometr |



Rəylər