
TECNO SPARK 30C 4GB/128GB ORBIT BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.2
0
2871
IP54 - Toza və suya qarşı dayanıqlılıq
SGS Laboratoriyası tərəfindən aparılan sınaqlara əsasən, bu reytinq cihazın istənilən istiqamətdən məhdud toz daxil olmasına və su sıçramasına qarşı qorunmasını təmin edir.
50MP Əsas kamera
Canlı və keyfiyyətli təsvirlər təqdim edən 50MP HDR ultra həssas kamera ilə heyrətamiz aydınlıq təcrübəsi əldə edin.
Limitdən kənar sürətli şarj və keyfiyyətli batareya
18 Vt şarj yığma ilə həmişə enerjili olduğunuzdan və işə hazır olduğunuzdan əmin olun. 5000mAh ilə 4 il ərzində yeni kimi qalan batareya performansını təcrübədən keçirin.
Qeyd: "1000 şarj dövründən sonra batareya orijinal tutumunun 80%-dən çoxunu saxlayır."
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə, arxa plastik, çərçivə plastik |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Kamera | 50 MP, (wide), 1/2.8 |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | var |
| Ekran | IPS LCD, 120Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 inches, 107.4 cm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 pixels, 20:9 ratio (~263 ppi density) |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C portu |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Sürətli şarj | 18W |
| Enerji toplama növü | USB Type-C, OTG |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS |




Rəylər