
HONOR X6C 6/128GB OCEAN CYAN
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
4.6
0
4345
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Çəki | 199 |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15, Magic OS 9 |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 Ultra (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.7 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | LTE |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, (wide), PDAF QVGA, (depth) |
| Ön kamera | 5 MP, f/2.2, (wide) |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | TFT LCD, 120Hz, 1010 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.61 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1604 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5300 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 35W |



Rəylər