
MOTOROLA MOTO G86 POWER 8/512GB GOLD CYPRESS
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
4.7
0
2649
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 512 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSD |
| Korpusun materialı | Üst şüşə / Plastik korpus |
| Ölçülər | 161.2 x 74.7 x 7.8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15 |
| Prosessor | Mediatek Dimensity 7300 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | 4x2.5 GHz Cortex-A78 & |
| Qrafik prosessor | Mali-G615 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50MP + 8MP |
| Ön kamera | 32 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | P-OLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.5 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1220 x 2712 |
| Qorunma dərəcəsi | IP68/IP69 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5200 |
| Bluetooth versiyası | 5.4, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, GALILEO |
| Qablaşdırmaya daxildir | USB, Adapter, Sim kart iynəsi |




Rəylər