
TECNO SPARK 40 PRO 8/256GB INK BLACK
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
3.3
0
4731
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə, arxa/çərçivə plastik |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, HIOS 15.1 |
| Şəbəkə | 2G,3G,4G |
| Prosessor | Mediatek Helio G100 Ultimate |
| Prosessor tezliyi | 2x2.2 GHz Cortex-A76 |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.78 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1224 x 2720 |
| Qorunma dərəcəsi | IP64 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5200 |
| Bluetooth versiyası | var |
| Wi-Fi | var |
| Enerji toplama növü | USB Type-C, OTG |
| Enerji yığma gücü | 45 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | mini jak 3,5 mm |
| Naviqasiya sistemi | GPS |
| Qablaşdırmaya daxildir | Adapter/USB Type-C Cable/SIM E |



Rəylər