
Samsung Galaxy A36 8/256GB LIGHT VIOLET
Endirimi 12 aya 0% böl
0
0
2017
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Ölçülər | 162.9 × 78.2 × 7.4 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 50 MP + 8 MP + 5 MP |
| Ön kamera | 12 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K - 1080p, 30 kadr/s |
| Video formatı | 4K / 1080p |
| Video asta çəkiliş | var |
| Ekran | Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 × 2340 |
| Qorunma dərəcəsi | IP67 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.4 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 45 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | USB Type-C |



Rəylər