
TECNO SPARK 30 PRO 8GB/256GB OBSIDIAN EDGE
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1641
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | var, microSDXC |
| Korpusun materialı | Plastik |
| Ölçülər | 166.6 x 77 x 7.4 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Prosessor | MediaTek Helio G100 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2.2GHz |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 108 MP, f/1.9, (wide), 1/1.52 |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video (əsas kamera) | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.78 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2436 |
| Ekran rənglərinin sayı | 1 milyard |
| Qorunma dərəcəsi | IP54 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 33 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | 3,5 mm qulaqlıq yuvası |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS |




Rəylər