
XIAOMI REDMI NOTE 14 6GB/128GB MIDNIGHT BLACK
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1499
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə Gorilla Glass 5 |
| Çəki | 190 |
| Ölçülər | 162.4 x 75.7 x 8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14, HyperOS |
| Prosessor | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.5 GHz Cortex-A78 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | IMG BXM-8-256 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | LTE / NFC |
| Kamera | 108 MP+8 MP+2 MP |
| Ön kamera | 20 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 120Hz, HDR10+, 2100 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 düym, 107.4 sm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5500 |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 45 W |



Rəylər