
XIAOMI REDMI 15C 8GB/256GB MOONLIGHT BLUE
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1816
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Ön şüşə, arxa/çərçivə plastik |
| Çəki | 205 q |
| Ölçülər | 171.6 x 79.5 x 8 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, HyperOS 2 |
| Şəbəkə | 2G,3G,4G |
| Prosessor | Mediatek Helio G81 Ultra |
| Prosessor tezliyi | 2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 G |
| Qrafik prosessor | Mali-G52 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50MP+8MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.9 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 6000 |
| Bluetooth versiyası | 5.4, A2DP, LE |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| Qulaqlıq interfeysi | 3,5 mm qulaqlıq yuvası |



Rəylər