
SAMSUNG Galaxy A25 6GB/128GB LIGHT BLUE
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1742
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Çəki | 197 q |
| Ölçülər | 76,5x161x8,3 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Prosessor | Samsung Exynos 1280 |
| Prosessor tezliyi | 2400 MHz, 4 GHz Cortex-A78, 6x2,0 GHz Cortex-A55 |
| Qrafik prosessor | Mali-G68 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video (əsas kamera) | 30 kadr sürətində UHD 4K (3840 x 2160), HD təsvir ölçüsü ilə 240 kadr/s |
| Video asta çəkiliş | 480 kadr |
| Ekran | Full HD, Super AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6,5 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 2340×1080 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Non-removable |
| Bluetooth versiyası | 5.3 |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Qulaqlıq interfeysi | mini jak 3,5 mm |
| Naviqasiya sistemi | BeiDou, GPS, Galileo, QZSS, QLONASS |



Rəylər