
MOTOROLA MOTO G75 8GB/256GB SUCCULENT GREEN
Endirimi 12 aya 0% böl
Rəng:
0
0
1259
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by), 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Korpusun materialı | Plastik, Gorilla Glass 5 qoruyucu ilə |
| Çəki | 192 q |
| Ölçülər | 162.9 x 74.6 x 8.3 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 14 |
| Şəbəkə | GSM, UMTS, LTE, 5G dəstəyi |
| Prosessor | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Prosessor tezliyi | 2.40 GHz |
| Qrafik prosessor | Adreno 710 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 50 MP + 8 MP ultra-geniş bucaq |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K, 30 fps |
| Video (ön kamera) | 1080p |
| Video formatı | H.264, H.265, MPEG4 |
| Video asta çəkiliş | var |
| Ekran | LTPS TFT LCD, 120 Hz yeniləmə tezliyi, 240 Hz toxunma cavabı |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.78 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2388 |
| Ekran rənglərinin sayı | 16,7 milyon |
| Qorunma dərəcəsi | IP68 |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C portu |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Batareya növü | Li-Po |
| Sürətli şarj | TurboPower, 30W simli və 15W simsiz |
| Bluetooth versiyası | 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 30W simli, 15W simsiz |
| İstehsal tarixi | 2024 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS |
| Qablaşdırmaya daxildir | Smartfon, 33W şarj cihazı, USB-C kabeli, qoruyucu örtük |



Rəylər