Samsung Galaxy A14 4/128 GB BLACK
İLKİN ÖDƏNİŞSİZ
Endirimi 12 aya 0% böl
0
0
461
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 64 GB |
| RAM | 4 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | Var |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13 |
| Şəbəkə | 3G, 4G |
| Prosessor | Mediatek MT6769 Helio G80 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | 1.8 GHz |
| Nüvə sayı | 6 |
| Kamera | 50 MP + 5 MP + 2 MP , Avtofokus |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p, 30 kadr/s |
| Ekran | PLS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 × 2408 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Sürətli şarj | Var |
| Bluetooth versiyası | 5.1 |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 15 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm (mini jack) |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Digər | İşıq sensoru, yaxınlaşdırma sensoru, akselerometr |
Rəylər