
INFINIX SMART 10 4/128GB TITANIUM SILVER
Endirimi 6 aya 0% böl
Rəng:
0
0
741
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| Korpusun materialı | Üst şüşə, Plastik korpus |
| Ölçülər | 165.6 x 77 x 8.3 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Prosessor | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A7 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Kamera | 8 MP |
| Ön kamera | 8 MP |
| Ekran | IPS LCD, 120Hz |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720x1600 |
| Qorunma dərəcəsi | Sudan və tozdan qorunma |
| Giriş interfeysləri | USB Type-C 2.0, OTG |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 |
| Bluetooth versiyası | var |
| Wi-Fi | var |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm jack |
| Naviqasiya sistemi | GPS |



Rəylər