
INFINIX HOT 60 PRO 8/256GB TITANIUM SILVER
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
816
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, 2 |
| Yaddaş | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | microSDXC |
| Korpusun materialı | Üst şüşə, Plastik korpus |
| Ölçülər | 163.5 x 75.9 x 6.6 mm |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android |
| Əməliyyat sistemin versiyası | Android 15, XOS 15.1 |
| Şəbəkə | 2G, 3G, 4G |
| Prosessor | Mediatek Helio G200 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | 2x2.2 GHz Cortex-A76 & |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 (1.1GHz) |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | NFC (regiona əsasən dəyişilə bilər) |
| Kamera | 50 MP |
| Ön kamera | 13 MP |
| Video formatı | 1440p@30fps, 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1224 x 2720 |
| Qorunma dərəcəsi | IP64 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5160 |
| Bluetooth versiyası | 5.4, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Enerji toplama növü | USB Type-C |
| Enerji yığma gücü | 45 Vt |
| Qulaqlıq interfeysi | 3.5 mm jack |
| Naviqasiya sistemi | GPS |



Rəylər