Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | LED |
| Ekran icazəsi | 4K UHD (3840x2160) |
| Ekran diaqonalı | 43 düym (109 sm) |
| Prosessor | α5 AI prosessoru 4K Gen6 |
| HDR formatı | HDR10 / HLG |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| USB | 2 |
| Səs xüsusiyyətləri | AI Sound |
| Səs gücü | 20 W |
| Smart TV funksiyası | var |
| Əməliyyat sistemi | Web OS |
| Dinamiklərin sayı | 2 |
| Əsas video fayl və kodeklər | AVI, DivX, MKV, MPEG4 |
| İşığın növü | DIrect LED |
| VESA montaj standardı | 200x200 |
| Optik çıxış | var |
| CAM modul | var |
| Audio | MP3 |
| Foto | JPEG, GIF |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Bağlantı | Ethernet (LAN), WIFI |
| HDMI | 3 |
| Dəstəklənən girişlər | HDMI x3, USB x2, Ethernet (RJ-45) |
| Ölçü | 967 x 564 x 57.1 mm |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 8.8 kq |
| İstehsal tarixi | 2023 |

Rəylər