Televizor necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | QLED |
| Ekran icazəsi | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Ekran diaqonalı | 55 |
| TV-tuner | DVB-T2CS2 |
| Kontrast | İkili LED |
| Prosessor | Quantum Processor Lite 4K |
| HDR formatı | Kvant HDR |
Əsas xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| USB | 2 |
| Səs xüsusiyyətləri | Q-Symphony, OTS Lite |
| Səs gücü | 20 Vt |
| Smart TV funksiyası | Var |
| CI dəstəyi | var, CI+(1.4) |
| Əməliyyat sistemi | Tizen |
| Dinamiklərin sayı | 2 |
| VESA montaj standardı | 200 x 200 mm |
| Dolby Digital | Dolby Digital Plus |
| Optik çıxış | var, 1 |
Əlavə xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Bağlantı | Bluetooth, Wi-Fi, Ethernet (LAN) |
| HDMI | 3 |
| Dəstəklənən girişlər | HDMI x3, USB x2, Ethernet (LAN) x1 |
| Ölçü | 1232,1 x 708,3 x 25,7 mm |
| Rəng | Qara |
| Çəki | 15,5 kq |
| İstehsal tarixi | 2024 |

Rəylər