Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Torbasız tozsoran |
| Güc, W | 1600 W |
| Sorma gücü | 350 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 1.3 lt |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | On/Off, teleskopik boru, avtomatik naqil yığıcı, döşəmə üzərində dayanma ucluğu, |
| Naqilin uzunluğu | 6 m |
| Aksesuarları | Xalça/döşəmə üçün başlıq |
| Rəngi | Göy |

Rəylər