Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran |
| Güc, W | 1600 - 1800 W |
| Sorma gücü | 300 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 3 l |
| Sahə performansı (m²/saat) | Fəaliyyət radiusu 9 m |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Səs səviyyəsi - 82 dB, Super təmiz hava filtri, s-bag klassik uzun performans |
| Naqilin uzunluğu | 6 m |
| Aksesuarları | Çox məqsədli başlıq, |
| Rəngi | Qara - qırmızı |

Rəylər