Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Torbalı tozsoran |
| Güc, W | 2400 W |
| Sorma gücü | 350 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 4 L |
| Tətbiq sahəsi | 8 m |
| Səs səviyyəsi | 86 dBA |
| Borunun materialı | Metal |
| Təkərlərin sayı | 3 |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Aksesuarları | Döşəmə başlığı, toz fırçası, xalça / sərt döşəmə başlığı |
| Rəngi | Qara/göy |
| Ölçüsü | 51x31x24 sm |
| Çəki | 7.3 |

Rəylər