Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Konteynerli tozsoran |
| Güc, W | 2000 W |
| Sorma gücü | 220-240 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | Qab 2 Lt |
| Filtr | Hepafiltr |
| Səs səviyyəsi | 76 dB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | Kabelin avtomatk yigilmasi, erqonomik dizayn, |
| Naqilin uzunluğu | 5 m |
| Rəngi | Qara/boz |

Rəylər