Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Qablı tozsoran |
| Güc, W | 1700 W |
| Sorma gücü | 410 W |
| Toz toplayıcının növü / həcmi | 1.5 l |
| Filtr | Allergy H13 filter, Washable filter, HEPA13 level* |
| Səs səviyyəsi | 72-82 dB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Naqilin uzunluğu | 9 m |
| Ölçüsü | 412 x 280 x 280 mm |
| Çəki | 5 kg |

Rəylər