Tozsoran necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növ | Tozsoran (Robot) |
| Sorma gücü | 7000 Pa |
| Tətbiq sahəsi | 120 m² |
| Təmizləmə növü | Quru və nəm |
| Filtr | Hepa Filtr |
| Səs səviyyəsi | 65 dB |
| Avtonom iş müddəti | 156 dəqiqə |
| Tam dolma müddəti, saat | 6 |
| Stansiya toz tutumu | 2.5 l |
| Qablaşdırmaya daxildir | Robot tozsoran, toz qabı, filtr, salfet, əsas fırça, yan fırça, dok stansiya, adapter |
| Toz qabının həcmi | 0.29 l |
| Su qabının həcmi | 4 l |
| Döşəmə növü | Xalça, parket, laminat |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Funksiyalar | LiDAR naviqasiyası |
| Rəngi | Ağ |
| Ölçüsü | 97 × 350 × 350 mm |
| Smartfon ilə idarəolunma | var |
| Sensorlar | İnfraqırmızı |
| Kəndarın hündürlüyü | 10 mm |
| Yan fırçaların sayı | 1 |

Rəylər