
HUAWEI MATEPAD T10 2/32GB BLUE
Endirimi 12 aya 0% böl
4.8
0
1637
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | EMUI 10.1 (Based on Android 10) |
| RAM yaddaş | 2GB |
| Daxili yaddaş | 32GB |
| Prosessor | HUAWEI Kirin 710A |
| Prosessor tezliyi | 4 x Cortex A73 2.0 GHz + 4 x Cortex A53 1.7 GHz |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | IPS Touchscreen |
| İcazə | 1280x800 px |
| Ölçü, düym | 10 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 5 MP |
| Meqapiksel (ön kamera) | 2 MP |
| Video icazə | 1280 x 720 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| WI-FI | supported, 802.11a/b/g/n/ac, 2.4 GHz and 5 GHz |


Rəylər