BLACKVIEW TAB 20 WIFI 4/64GB
Yalnız onlayn satışla
0
0
1353
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15 |
| RAM yaddaş | 4 GB |
| Daxili yaddaş | 64 GB |
| Prosessor | Unisoc T310 |
| Naviqasiya sistemi | GPS, GLONASS, Galileo |
| Batareya | 6600 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | HD+ IPS |
| Ölçü, düym | 10.1 |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 |
Əlavə |
|
|---|---|
| WI-FI | 802.11 a/b/g/n/ac |
Rəylər