
HONOR PAD X9A 8/256GB LTE GRAY INBOX (Keyboard)
Endirimi 6 aya 0% böl
0
0
2578
Ümumi məlumat |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 15, MagicOS 9 |
| RAM yaddaş | 8 GB |
| Daxili yaddaş | 256 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | var |
| Prosessor | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Qrafik prosessor | Adreno 610 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Batareya | 8300 mAh |
Ekran |
|
|---|---|
| Növü | TFT LCD, 120Hz, 400 nits (peak) |
| İcazə | 1504 x 2508 pixels, 5:3 ratio (~254 ppi density) |
| Ölçü, düym | 11.5 inches, 376.3 cm2 (~84.1% screen-to-body ratio) |
Kamera |
|
|---|---|
| Meqapiksel (arxa kamera) | 8 MP, f/2.0, (wide), 1/5.0 |
| Meqapiksel (ön kamera) | 5 MP, f/2.2 |
| Video icazə | 1080p@30fps |
Əlavə |
|
|---|---|
| WI-FI | var |
| Ölçülər (H x E x D) | 267.3 x 167.4 x 6.8 mm |
| Çəki | 475 q |

Rəylər