Kondisioneri necə seçim?

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Split kondisioner |
| Kompressor tipi | Sadə |
| Sahə, м2 | 40-45 kv/m |
| Soyutma, Btu/h | 12000 Btu/hr |
| İsitmə, Btu/h | 12000 Btu/hr |
| Rəngi | Ağ |
| Freon növü | R410 |
| Soyutma rejiminin gücü | 3.52 kVt |
| İsitmə rejiminin gücü | 3.52 kVt |
| Daxili blokun çəkisi | 9 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 26.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri (H x E x D) | 28.5 х 80.5 х 19.4 sm |
| Xarici blokun ölçüləri (H x E x D) | 49.5 x 72 x 27 sm |
| İqlim sinfi | C |
| İllik elektrik istifadəsi (isitmə) | 1096 V |
| İllik elektrik istifadəsi (soyutma) | 1213 V |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Rejim və funksiyalar | Sürətli soyutma, Gecə rejimi, Fan rejimi, On/Off düyməsi, Daxili temperatur göstəricisi, 24 Saat Taymeri |
| Əlavə üstünlüklər | Avtomatik başlama, Avtomatik rejim, Hava Sirkulyasiyası (Soyutma, ㎥/dəq) 570 ㎥/dəq, |
İş göstəriciləri |
|
|---|---|
| Daxili blokun səs səviyyəsi, dBA | 38/27 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi, dBA | 54 dB |

Rəylər