
Alcatel PIXI4 5010D
YENİ
4.6
0
52
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Tək kartlı |
| Yaddaş | 8 GB, 1 GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Şəbəkə | 2G, 3G |
| Prosessor | Quad-core 1.3 GHz |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | Geo-tagging, touch focus, face detection, HDR |
| Ön kamera | 8 MP / ön kamera 5MP |
| Ekran | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Ekran ölçüsü (düym) | 5.0 inches |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 480 x 854 pixels |
Əlavə |
|
|---|---|
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 140.7 x 72.7 x 9.5 mm |
| Digər | - MP3/AAC+/WAV player - MP4/H.264 player - Document viewer - Photo/video editor |
Rəylər