Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual Sim |
| Yaddaş | 128GB, 6GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10.0; One UI 2 |
| Şəbəkə | 3G, 4G/ LTE |
| Prosessor | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, NFC, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, panorama, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera 64MP+12MP+5MP+5MP / Ön kamera - 32MP |
| Ekran | Super AMOLED Plus |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.7 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 4500 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.6 x 76 x 7.7 mm |

Rəylər