Nə üçün Samsung Galaxy S22 Ultra? Yeni flaqmanı indi əldə etmək üçün 6 səbəb.

Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SİM |
| Yaddaş | 128GB 4GB RAM |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 10, MIUI 12 |
| Prosessor | MediaTek MT6765G Helio G35 (12 nm) |
| Bağlantı | WLAN, Bluetooth, GPS, Radio, USB |
| Kamera | LED flash, HDR |
| Ön kamera | Əsas kamera Triple 13 MP+2 MP + 2 MP / Ön kamera 5 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.53 düym |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 720 x 1600 piksel |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po 5000 mAh |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 164.9 x 77 x 9 mm |

Rəylər