
Xiaomi POCO X4 GT 8/256GB
YENİ
3.9
0
747
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Nano SIM, SIM kartların sayı:2 |
| Yaddaş | 256 GB RAM: 8 GB |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12 |
| Şəbəkə | 3G/4G/5G |
| Prosessor | MediaTek Dimensity 8100 (5 nm) Prosessor tezliyi: 2.85 GHz, Nüvə sayı: 8 |
| Bağlantı | NFC |
| Kamera | 64 MP + 8 MP + 2 MP |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video (əsas kamera) | 4K - 1080p, 30-60 kadr/s Zoom (video): 10x-ə qədər |
| Ekran | IPS LCD |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.6 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 × 2460 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | Li-Po, 5080 mAh, Sürətli enerji yığma |
| Ölçülər, mm (HxExQ) | 163.6 × 74.3 × 8.9 mm |
| Digər | İnfraqırmızı port, Üz tanıma, Giroskop, İşıq sensoru, Yaxınlaşdırma sensoru, Optik sabitləşmə, Barmaq izi oxuyucusu |





Rəylər