
XIAOMI 13 Lite 8GB/128GB
12 AY 0%
4.4
0
616
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 8 GB |
| Yaddaş kartı dəstəyi | yoxdur |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 12, MIUI 14 |
| Şəbəkə | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Prosessor | Qualcomm SM7450-AB Snapdragon 7 Gen 1 (4 nm) |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (1x2.4 GHz Cortex-A710 & 3x2.36 GHz Cortex-A710 & 4x1.8 GHz Cortex-A510) |
| Kamera | 50 MP, f/1.8, 23mm (wide), 1/1.56 |
| Ön kamera | 32 MP, f/2.4, 100˚ (ultrawide), 1/2.74 |
| Video (əsas kamera) | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30/60fps |
| Ekran | AMOLED, 68B colors, Dolby Vision, HDR10+, 120Hz, 500 nits (typ), 1000 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.55 inches, 103.6 cm2 (~89.5% screen-to-body ratio) |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 pixels, 20:9 ratio (~402 ppi density) |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 4500 mAh |
| Batareya növü | Li-Po |
| Bluetooth versiyası | 5.2, A2DP, LE |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band |
| Enerji toplama növü | USB Type-C 2.0, OTG |
| İstehsal tarixi | 2023 |
| Digər | Simsiz enerji, suyadavamlılıq, tozkeçirməzlik, üz tanıma, sürətli enerji yığma, barometr, giroskop, işıq sensoru, akselerometr, zərbəyədavamlılıq |

Rəylər