XIAOMI REDMI NOTE 13 6/128GB MIDNIGHT BLACK
Endirimi 18 aya 0% böl
4.5
0
2366
Ümumi xüsusiyyətlər |
|
|---|---|
| Növü | Smartfon |
| SIM kart sayı | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Yaddaş | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| Çəki | 173.5 qr |
Üstünlüklər |
|
|---|---|
| Əməliyyat sistemi | Android 13, MIUI 14 |
| Prosessor | Snapdragon 685 (6 nm |
| Prosessor tezliyi | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Qrafik prosessor | Mali-G57 MC2 |
| Nüvə sayı | 8 |
| Bağlantı | LTE / NFC |
| Kamera | 108 MP+8 MP+2 MP |
| Ön kamera | 16 MP |
| Video (əsas kamera) | 1080p@30fps |
| Video (ön kamera) | 1080p@30fps |
| Ekran | AMOLED, 120Hz, 1000 nits (peak) |
| Ekran ölçüsü (düym) | 6.67 düym, 107.4 sm2 |
| Ekran ölçüsü (piksel) | 1080 x 2400 |
Əlavə |
|
|---|---|
| Batareya tutumu (mAh) | 5000 mAh |
| Batareya növü | Non-removable Li-Po |
| Sürətli şarj | 33 W |

Rəylər